×

Ceza Hukuku

Eskişehir Baloğlu Hukuk & Danışmanlık ofisi, ceza hukuku konusunda müvekkillerine profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ceza yargılaması sürecinde etkin ve profesyonel hukuki yardım alınması önemlidir. Ceza davaları kasten veya taksirle işlenmiş suçlar için açılır ve savcılık makamı tarafından yürütülür. Büro, müşteki, katılan, şüpheli veya sanık olarak dosyaya dahil olan herkesin haklarını savunmakta ve ceza davaları konusunda uzmanlaşmıştır.

Kira Davaları

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU'nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu, kira davaları konusunda uzmanlaşmıştır. Kira tespit davaları, kira uyarlama davaları, kira artış oranı, kira ihtarı, geriye dönük kira tespit davası, kira tahliye davaları gibi konularda müvekkillerine hizmet vermektedir. Ayrıca, Aile Hukuku konusunda da uzman bir ekibi bulunmaktadır.

İcra & İflas Hukuku

İcra ve iflas hukuku borçların mahkeme kararıyla tahsil edilmesini ve iflas durumunda şirketlerin yeniden yapılandırılmasını kapsayan bir alandır. Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU'nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu, ilamlı/ilamsız icra, haciz, konkordato, iflas davası gibi konularda hizmet vermektedir.

Aile Hukuku Nedir?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Aile Hukuku konusunda hizmet veren bir avukattır. Aile hukuku, nişanlanma, evlilik, boşanma, soybağı, evlat edinme, mal rejimleri, velayet, vesayet, nafakalar gibi konuları kapsamaktadır. Eskişehir Aile hukuku davaları ise Aile Mahkemelerinde açılmaktadır. BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak, Eskişehir'de Aile Hukuku konusunda destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Blog Kategorileri

İlgili Mesajlar

Bu internet sitesi, EYG Soft Bilişim Teknolojileri tarafından yapılmış olup yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İşletmemiz, bu sayfa haricindeki yönlendirme işlemlerinden sorumlu değildir.